Επικαιροποίηση Στοιχείων Ολοημέρου

Αγαπητοί γονείς μαθητών/τριών ολοημέρου σχολείου

Παρακαλούμε να συμπληρώσετε και να προσκομίσετε ενυπόγραφα την κάτωθι ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ στον υπεύθυνο εκπ/κό του ολοημέρου σχολείου κ. Σεμηχανίδη Ν. (ΠΕ 70) ως 27-11-2019 από ώρα 11.30-16.00, σύμφωνα με το Π.Δ. 79/2017

Την ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ εκτυπώνουν, συμπληρώνουν, υπογράφουν και προσκομίζουν μόνο οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών που φοιτούν στο ολοήμερο σχολείο.

Ο Δ/ντής του σχολείου

Προς

6ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μ. ΒΡΥΣΗΣ

(ατομικά στοιχεία γονέα/κηδεμόνα)

Επώνυμο: …………………………………………………………………………………………..

΄Ονομα: ……………………………………………………………………………………………..

Διεύθυνση: …………………………………………………………………………………………

Τηλ: …………………………………………………………………………………………………..

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

-ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ* ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ  ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Ο/Η υπογραφόμενος/η  ………………………………………………………………………………….γονέας / κηδεμόνας  τ….  μαθητ…..  …………………………………………………………………………………………  της   ……..  τάξης  του 6/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Μ. Βρύσης,  δηλώνω υπεύθυνα  ότι επιθυμώ το παιδί μου να συνεχίσει τη φοίτηση στο Ολοήμερο, σύμφωνα με την αρχική μας δήλωση-εγγραφή.

*(η επικαιροποίηση εγγραφής μαθητών στο Ολοήμερο πρέπει να γίνεται το 2ο 15/θημερο του Νοεμβρίου και το 1ο 15/θημερο του  Φεβρουαρίου, σύμφωνα με το νέο Π.Δ. 79/2017)

Μ. Βρύση,  .…../11/2019                                                                Ο /Η  Δηλών/ούσα

(υπογραφή)